Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 14-10-2019, Imieniny: Alany, Damiana, Liwii

Wybraliśmy najlepsze logo w kolejnym etapie konkursu

   Jednym z zadań postawionych wszystkim szkołom biorącym udział w projekcie jest udział uczniów w konkursie na logo projektu. Dotychczas zaprosiliśmy naszych uczniów do przygotowania swoich prac, a spośród nich wybraliśmy pięć, które reprezentują PSP Stare Budkowice w konkursie. Nasze propozycje zostały przesłane do szkoły partnerskiej, gdzie odbędzie się głosowanie, które wyłoni naszego kandydata do udziału w finale konkursu. 
   Nasza szkoła partnerska przygotowała sześć propozycji konkursowych. We wtorek, 29 maja, uczniowie klas starszych naszej szkoły mogli zadecydować w demokratycznym głosowaniu, o tym, która praca z Niemiec jest, ich zdaniem, najlepsza. Każdy uczeń miał prawo oddać jeden głos na wybraną pracę. Uczniowie głosowali anonimowo. Głosy zostały następnie przeliczone komisyjnie. W rezultacie wyłoniono zwycięzcę – pracę Tima  Bäckera z IGS Betzdorf-Kirchen.
  Zwycięskie prace z Budkowic i Betzdorf wezmą udział w finale konkursu, pośród 10 innych prac z polskich i niemieckich szkół.  W ostatecznym głosowaniu będą brali udział uczniowie wszystkich szkół zaangażowanych w projekt.  Praca, która zostanie wybrana w finałowym głosowaniu, zostanie logo projektu. Rozstrzygnięcie jeszcze w tym roku szkolnym!

Zwycięska praca Tima  Bäckera z IGS Betzdorf-Kirchen.

Logo 1 Tim Bäcker.jpeg

 

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 1

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Sołectwo Zagwiździe